Dátum: 2024 március 29. (péntek) | Auguszta

hírek

Hétvégi összefoglaló

Eseménydúsan és izgalmasnak ígérkeztek a bajnokság 8. fordulója,  mi a győrieket fogadtuk, addig az U16, U17 Pécsre utazott. Értékes pontokat sikerült begyűjtenünk, mind a pécsiektől, mind a győriektől. U16-os csapatunk stabilan harmadik a tabellán, az U17-es gárda ebben a mezőnyben 15 ponttal holtversenyben áll a pécsiekkel, és a kaposváriakkal a harmadik helyért, az U14-es együttesünk az elit-körben vert tábort, megelőzve a Ferencvárost, a Honvéd és Puskás Akadémia együttesét is. Edzői értékelők a fordulókról:

U19: Egy szervezett ellenfél ellen egy nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Ismét sok gólszerzési lehetőséget dolgoztunk ki, de csak a mérkőzés utolsó negyedében sikerült ezeket gólra váltani. Igazi csapatmunka volt egy igazi csapattól. UTE- Gyirmót SE 2-0 Gáncsos András

U17: Óriásit küzdöttünk egy remek összjátékkal, és nagy győzelmet arattunk. Nagyon büszke voltam a srácokra. Azt gondolom, vízválasztó mérkőzés volt számunkra, mert mondtam is a csapatnak a mérkőzés ellőtt, ha a kaposváriakat, és a pécsieket megtudjuk verni akkor jó pozícióban várhatjuk a folytatást.

Innentől a legfontosabb mérkőzés a SZEOL FC elleni összecsapás lesz! Ezt a hozzáállást tudjuk megismételni, mint amit a Pécs ellen, a hétvégén nem lehet probléma! PMFC-UTE 0-2  Simek Péter

U16: Összképet tekintve a támadó játékkal elégedett vagyok, nagyon sokszor tudtunk az ellenfél védelmi vonala mögé kerülni, és feltörtük a zárt védekezésüket, így háromszor is a kapuba találtunk. Az ellenfél nagyon jónak mondható, hiszen, az elmúlt 7 mérkőzésen összesen 5 gólt kapott, ami viszont a mérkőzésen gyengén működött az a védekezésünk volt, nagyon könnyen ajándékoztunk az ellenfelünknek gólokat, keveset szereltünk, és hiányzott az egészséges agresszivitás a védekező játékunkból. Ennek ellenére bravúrnak tartom, és a csapat erejét mutatja, hogy két gólos hátrányból is fel tudtunk állni, és értékes 1 pontot hoztunk el Pécsről. PMFC-UTE 3-3 Szél József

U15: Először is egy sajnálatos dologgal kezdenem az értékelést Egressy Máté csapatkapitányunk az első félidő közepén egy belépő után Szárkapocscsont és bokacsont törést szenvedett, a mentők vitték el még szombaton megműtötték. Ezúton is kívánok neki mielőbbi felépülést az UTE és a csapat nevében! Játék képére rányomta bélyegét Mátéval történt sérülés. A jövőhéten 3 pontért  megyünk Pécsre. UTE-ETO FC 0-2 Gál Csaba

U14: Hétvégén egy szimpatikus csapatot fogadtunk. Ellenfelünk törekedett ellenünk játékra, és nem álltak vissza védekezni. A mieink magabiztosan hozták a mérkőzést az ügyes játékosokból álló ETO ellen.  Főleg a másodikjátékrészben jött ki a két csapat közötti különbség ami gólokban is megmutattkozott. Gratulálok a fiúknak! UTE-ETO FC 3:0(1:0) Polyák Attila

Kölyökliga: A 2007-es korosztályunk újabb három mérkőzést játszott le a Kölyökliga küzdelmeiben. A három megérdemelten megnyert meccshez gratulálok a csapatnak! Ezzel a 9. Mérkőzésen megszereztük a 9. Győzelmünket. Moskovits Gábor